Penzion Fantazie Třeboň ubytování

Naplánujte si dovolenou na rok 2018. Vyberte si termín Vaší letní dovolené třeba podle zajímavých akcí, které se v průběhu léta konají v Třeboni. O bohatou nabídku nebude nouze, máte se opravdu na co těšit.

Už známe termíny vyhlášených kulturních akcí, které se budou konat v letních měsících.

  • Letní Třeboňská nocturna 9. - 14. 7. 2018
  • Festival Okolo Třeboně 29. června 2018 - 2. července 2018
  • Pivovarské slavnosti 28. července 2018
  • Historické slavnosti Jakuba Krčína 14. července 2018
  • Lázeňská Třeboň 4. srpna 2018
  • Myslivecká a Čochtanova Třeboň 11. srpna 2018
  • Rybářské slavnosti 18. srpna 2018

Neustále pro Vás zjišťujeme aktuální kulturní dění v Třeboni a okolí, ve městěch jako jsou České Budějovice, Jindřichův Hradec a Veselí nad Lužnicí, které Vám zpříjemní volné chvíle u nás v penzionu.

Těším se na Vás, Helena Purová.

Kulturní akce v Třeboni

Kulturní akce pro rok 2017

Kulturní akce pro rok 2017

Naplánujte si dovolenou na příští rok 2017. Vyberte si termín Vaší letní dovolené třeba podle zajímavých akcí, které se v průběhu léta konají v Třeboni. O bohatou nabídku nebude nouze, máte se opravdu na co těšit.

Koncerty v zámku Stráž nad Nežárkou - 8 km od penzionu Fantazie

Koncerty v zámku Stráž nad Nežárkou - 8 km od penzionu Fantazie

Stráž najdete 8 km od penzionu Fantazie, ve směru na Jindřichův Hradec. V letošním roce se zde budou konat tyto kulturní perly. Pokud tedy budete v tento termín trávit dovolenou v našem penzionu, neváhejte a zajeďte si užít některý z těchto koncertů.

Podzimní výlovy rybníků na Třeboňsku 2017

Podzimní výlovy rybníků na Třeboňsku 2017

V letošním roce 2017 se bude odehrávat i výlov největšího rybníka v ČR - rybníka Rožmberk. Rezervujte si ubytování Třeboň Fantazie právě nyní, těšit se můžete na krásnou podívanou při výlovech rybníků na Třeboňsku!

Řemeslné trhy v Třeboni - 2017

Řemeslné trhy v Třeboni - 2017

Řemeslné trhy mají v Třeboni téměř dvacetiletou tradici. Konají se vždy u příležitosti nějaké zajímavé kulturní akce, kterou doprovázejí v průběhu celého dne.

Anifilm 2018 - 1. až 6 května

Anifilm 2018 - 1. až 6 května

Kdo by neznal festival AniFest, nyní AniFilm, který představuje aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky. Zajistěte si bytování se snídaní při AniFilmu v Třeboni.

Třeboňská nocturna v létě 2018

Třeboňská nocturna v létě 2018

Třeboňská noctura se staly v Třeboni tradičním festivalem vážné a klasické hudby. Nejdříve jsme je mohli zažít v letních měsích a díky své oblíbenosti se pořadatelé rozhodli v pokračování i zimních měsících.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím