ubytování Třeboň - penzion Fantazie

Prohlédněte si novou fotogalerii penzionu, ve které jsem se Vám snažila připravit skutečný pohled do pokojů, tak jak opravdu reálně vypadají. Projít se můžete také rozkvetlou zahradou, ve které se penzion nachází.

Konzumace vlastních nápojů v baru není povolena. V penzionu není k dispozici kuchyňka a žádné nádobí.

 

Rádi Vám zapůjčíme TV na pokoj. Při rezervaci ubytování si rezervujte zapůjčení televizoru PŘEDEM!

 

 

Okolí penzionu

Zaujalo Vás nádherné okolí penzionu? Penzion je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené cyklistů, rybářů a milovníků krásné přírody a je výchozím místem pro výlety po Třeboňsko.

 

Společenská místnost s terasou

Každé ráno připravujeme domácí snídaně, které jsou v ceně ubytování. K tomu slouží společenská místnost s barem, kde je možné také zakoupit chlazené i teplé nápoje a drobné občerstvení.

 

Pokoj č.1

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji č.1 je laděno do modré příjemné barvy, ve kterém najdete manželskou postel, posezení a skříňky pro uložení věcí.

 

Pokoj č.2

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji č.2 je laděno do zelené příjemné barvy, ve kterém najdete manželskou postel, posezení a skříňky pro uložení věcí.

 

Pokoj č.3

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji č.3 je laděno do modré příjemné barvy, ve kterém najdete manželskou postel, posezení a skříňky pro uložení věcí.

 

Pokoj č.5

Ubytování ve třílůžkovém pokoji č.4 je laděno do teplé skořicové příjemné barvy, ve kterém najdete manželskou postel a samostané lůžko, posezení a skříňky pro uložení věcí.

 

Pokoj č.6

Ubytování ve třílůžkovém pokoji č.5 je laděno do růžovo-modré příjemné barvy, ve kterém najdete manželskou postel a samostané lůžko, posezení a skříňky pro uložení věcí.

Líbí se Vám náš penzion Fantazie? Rezervujte si ubytování

Vyplněný rezervační formulář je odeslán na e-mailovou adresu penzionu. Termín vám potvrdíme do 24 hodin. Pro rychlejší odpověď využijte mobilní telefon 731 108 563

 


V mobilní verzi nezle zobrazit formulář. Navštivte verzi webu pro PC. Zobrazit klasicky

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout